KRONIKA: Výlet přes Kozí Hřbety (25.2.2023)

VÝLET PŘES KOZÍ HŘBETY

V sobotu 25. 2. 2023 jsme jeli na jednodenní výpravu.

Sraz jsme měli na Chodově v metru a odtud jsme jeli na Bořislavku. Tam jsme přestoupili na autobus, kterým jsme jeli do Horoměřic. Dále jsme vyrazili pěšky na Kozí Hřbety, kde jsme se chvilku procházeli po skalách. Výlet jsme zakončili na vlakové stanici v Roztokách u Prahy. Zpět do Prahy jsme jeli vlakem.

Cestou jsme hráli několik různých her např. Cukr, káva, limonáda, čaj, rum, bum! Z běhacích her to byla dále Šátkovaná. Také se hrála týmová štafeta s úkoly (otázky ANO/NE, předvádění, zjišťování informací, kreslení) a hra od Mártyho, kterou nedokážu popsat. :-) (Jednalo se o hru na Bombu a štít.)

zapsal Pomeranč

Ráno jsme měli sraz v metru na Chodově. Vyrazili jsme metrem na Bořislavku, z Bořislavky autobusem do Horoměřic, kde jsme se rozdělili do skupin. Pomerančova skupina: Pomeranč, Krtek, Tomáš a Honza, skupina Lvíčete: Lvíče, Majda, Ondra a Tonda. V těchto skupinách jsme plnili různé úkoly a když jsme ten úkol splnili, dostali jsme pro svoji skupinu lísteček, na kterém byla buď cihla nebo obilí nebo nářadí.

První úkol byl že se musíme dotknout nejbližší zelené značky a ti tři kteří se jako první dotkli získali pro svoji skupinku body. Pak jsme šli dál cestou nad námi přeletělo 25 letadel. Posvačili jsme u skály, na kterou jsme si pak vylezli – byly to Kozí hřbety a byl z ní moc krásný výhled a udělali jsme si tam společnou fotku. Pak jsme si pod kozími hřbety dali oběd, zahráli jsme si takovou štafetu a šátkovanou a pak jsme vyrazili dál a cestou jsme si zahráli hru v lese. Pak jsme šli dál zase jsme se někde posadili a tam jsme si zahráli agenta, cukr-káva-limonáda a Mártyho hru „bomba a štít“. Když jsme to dohráli tak jsme narazili na hřiště, kde si někteří z nás odlovili kešku.

Z Roztok jsme pak jeli vlakem a metrem na Chodov, kde na nás čekali rodiče. MOC SE MI TENTO VÝLET LÍBIL A UŽ TĚŠÍM SE NA DALŠÍ.

zapsala Lvíče

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..