KRONIKA: Výlet s přespáním a muzeum (6.-7.11.2021)

Přespání v klubovně

Protože mi skončila karanténa, mohla jsem s oddílem na výlet. Sraz byl ráno u naší klubovny. Když dorazili všichni tak jsme si dali velké batohy do klubovny. Cílem našeho výletu byla lesní zoo v Chuchli. Cestou jsme plnily různé úkoly abychom osvobodili mumii. Potřebovali jsme malý kamínek, svatou vodu a uhlík z ohně obětování. Šli jsme na tři vyhlídky. Cestou jsme měli pár přestávek, kde jsme našli uhlík z ohně obětování a kamínků tam bylo dost. Pak jsme si zahráli čaroděje a cukr-káva-limonáda čaji rum bum. Pak jsme vyrazili ke studánce se svatou vodou. Jedna holčička nabrala svatou vodu do láhve. Pak jsme rozluštili zprávu, kterou nám dal jeden profesor. Když jsme to rozluštili, tak jsme museli na kámen nakreslit uhlíkem křížek a pocákat to svatou vodou otočit se a hodit to za sebe, ale nesměl tam nikdo být. Pak jsme šli pro poklad, který nám mumie připravila. Když jsme poklad našli, mumie tam nechala zprávu kde bylo napsáno, že děkuje za vysvobození. Pak nám tam mumie nechala takové placaté dřevěné hlavy zvířátek. Pak jsme jeli do klubovny.

V neděli jsme jeli do zemědělského muzea. Po snídani jsme si šli zabalit. Když jsme měli sbaleno, s malým batůžkem jsme šli na autobusovou zastávku. Když jsme byli v muzeu, dali jsme si batůžky do skřínky a bundy na věšák a společně jsme šli do oddělení „Jede traktor“. Potom nám vedoucí rozdali Hru a úkoly a chodili jsme po muzeu. Pak jsme si šli dát oběd. Pak jsme šli dohrát tu hru. Když byl čas na návrat, tak jsme s šli oblékat. Když jsme sedli na tramvaj tak jsme dojeli ke klubovně. U klubovny na nás čekali maminky a tatínci.

zapsala Eliška (Lvíče)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..