KRONIKA: Zahajovací výprava (14.-16.9.2018)

Třídenní výprava do Hvozdnice

V pátek 14.9. jsme se sešli na Kačerově. V 17:34 jsme odjeli vlakem a na nádraží jsme vystoupili. Potom jsme asi 30 minut hledali chatu. Potom Beňa šel chatu obhlédnout a my jsme mezitím hráli Mrazíka a lidojedy. Potom jsme se navečeřeli a pak jsme hráli detektiva, pak šli Benjamínci spát a my jsme hráli Městečko Palermo, potom jsme šli spát. Ráno jsme se nasnídali a šli na rozcvičku. Potom jsme šli na výlet. Tam jsme hráli třeba že si máme zapamatovat co nejvíc značek. Když jsme se vrátili, tak bylo rizoto, písničky a stezky. Chvilku potom večeře a vybika. Pak jsme šli spát.

Ráno jsme se sbalili, nasnídali, později naobědvali a jeli domů. Bylo to bezva!!!!!!!!!!!!!!!!

zapsal David Havlíček

Pátek – Radek: Jel jsem z flétny a Márty nemohl najít práškovou kaši. Pak jsme to (nákup) naložili a jeli jsme na základnu Husův dům ve Hvozdnici. Nemohli jsme to najít, protože Márty měl otočenou navigaci. Nakonec jsme to našli. Večer jsme vybalovali a šli jsme hrát hry.

Pátek – ostatní: Šli jsme lesem, hodně do kopce, asi 1,5 km. Byly tam megamegamega schody. Když jsme našli Husův dům, nevěděli jsme, jestli je to ono.

V sobotu jsme se probudili a šli jsme na rozcvičku. Zůstali jsme hned venku na snídani. Po snídani jsme se koukali na film a dozvěděli jsme se, že máme hledat deník. Potom jsme šli na výlet a na tom výletě jsme hráli hry, třeba schovávání poblíž cesty. Dostávali jsme za ně lístečky. Když jsme se vrátili, měli jsme večeřooběd. Potom jsme dělali písničky. A pak jsme jsme běhali a bylo takový volno. Když benjamínci šli spát, tak jsme hráli ještě nějaké hry. Pak jsme šli spát.

V neděli ráno jsme vstali, ti, co vstali dřív, mohli jít hrát hry dolů. A potom jsme si začli balit, šli jsme na snídani, byly buchty. Seděli jsme venku na lavičkách. Pak přijel Elišky táta, Eliška si dala buchtu a pak (až po hře) jeli. Pak jsme dostali papírky, ze kterých jsme vyluštili, kde je deník a vyměnili jsme pravý za falešný. Kluci hráli fotbal, někdo pomáhal překládat časopisy. Pak jsme šli na vlak. Zase tam byly megamegamega schody.

diktovali všichni a zapsal Beňa

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..