KRONIKA: Čištění Botiče a závod (7.4.2018)

Skautské závody a čištění Botiče

Ráno v sobotu 7. dubna jsme měli sraz na zastávce Donovalská. Pak jsme nasedli do autobusu a vyjeli k Botiči. Šli jsme k dodávce, ve které nám přivezli rukavice a pytle a řekli nám, že za každý pytel plný odpadků dostaneme sladkou odměnu.

Pak jsme šli sbírat odpadky k hrázi, našli jsme tam spoustu kapesníků, lahví, hraček a jiných zahozených věcí. My dva jsme přinesli dva plné pytle. Potom jsme se šli nasvačit na hráz. Když jsme dosvačili, šli jsme na skautské závody.

Tam nás přivítal pan král (Mudrc). Ten nám vysvětlil pravidla závodu. Pak jsme měli asi čtvrt hodiny volno na svačinu. Po svačině nás opět zavolal pan král a poručil šestníkům, aby si vytáhli papírek na bodování. Když to udělali, začal závod.

Na stanovištích byli Pat a Mat, kuchaři, alchymista, Krakonoš, Víla, čarodějnice a knihovna. Když jsme všechna stanoviště obešli, následovalo vyhodnocení. Potom jsme ještě hráli šátkovanou a šli domů.

Moc se nám to líbilo.

zapsali Máťa a Míval

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..