KRONIKA: Víkendová výprava (16.-18.3.2018)

Liberec

V pátek jsme jeli autobusem Regiojet do Liberce. Jeli jsme ještě tramvají a pěšky šli asi 10 minut. Když jsme se ubytovali, šli jsme ještě ven, hráli jsme hry a přijímali nové členy do smečky. Po večeři jsme šli spát kolem desáté hodiny.

V sobotu dopoledne jsme jeli tramvají do IQ parku. Rozdělili jsme se do skupinek po třech. Nejdřív jsme viděli elektrickou šou (ukázku blesků) a pak jsme si šli hrát s exponáty do čtyř pater. Nejvíc mě zaujal model Titaniku, který byl nakloněný a mohli jsme na něj lézt; speciální televize nám měřila rychlost našeho běhu; v kabince jakoby zmizelo tělo a byla vidět jen naše hlava…. Bylo tam hodně zajímavých triků a věcí. Strávili jsme tam celkem asi čtyři hodiny.

Na chatě jsme si dali rizoto a šli ještě ven řádit a koulovat se do sněhu. Večer jsme hráli městečko Palermo.

V neděli ráno jsme si sbalili a po obědě (párku s kaší) jsme jeli zase na autobus do Prahy. V autobuse nás bavilo pouštět si televizku, kterou měl každý u svého sedadla. Celý víkend byl velký mráz, ale mně to nevadilo.

zapsal Kryštof Drapák

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..