KRONIKA: Závěrečná výprava (16.-18.6.2017)

Kralupy nad Vltavou

Sraz byl u pokladen. My jsme přišli jako druzí. Pak jsme šli do vlaku a jeli jsme asi tak hodinu. Já jsem si za tu dobu hlavně povídal. Když jsme přijeli, tak jsme se ubytovali. Šli jsme na hřiště, pak jsme se navečeřeli a šli pomalu ležet. Když jsme se ráno probudili tak jsme šli o patro níž do herny, abychom nebudili ostatní a tam jsme si mohli povídat. Následovala snídaně. Po snídani jsme si sbalili batůžky a vyrazili na výlet. Na výletě jsme sbírali papírky vybavení na stavbu železnice. První hru vyhrála naše skupinka. Asi až po hodině cesty jsme si odpočinuli a sedli si u jídla. Po jídle jsme si zase zahráli další dvě hry a z toho jedna byla na louce. Následovala cesta zpátky. V základně jsme měli za úkol vytvořit křížovky. Čas na výrobu jsme měli do večeře. Pak byla večeře. Jako večerní program bylo vzájemné hádání našich křížovek, po kterých šli benjamínci spát. Starší mohli jít spát nebo ještě hrát hru. Pak i velcí šli do spacáků. Ráno jsem se probudil a chvilku potom jsme se začali oblékat. Pak jsme dostali snídani. Potom jsme si dobalili a šli na hřiště. Tam jsem s Hrabošem stavěl přehradu ze šišek pro skřítky. Ještě jsme si povídali, co se nám na výpravě líbilo a nelíbilo. Následovala cesta vlakem domů.

zapsal Míval

Jeli jsme vlakem na zastávku blízko Vltavy. Pak jsme šli asi kilometr na základnu. Po příchodu jsme se navečeřeli, vybalili si a vyrazili na blízké hřiště. Na hřišti jsme strávili asi hodinu a půl. Pak jsme se vrátili zpátky. Na základně jsme si šli připravit spaní a malí vyrazili rovnou spát. My velcí jsme si mohli ještě chvilku hrát. Hráli jsme městečko Palermo. Po dohrání Palerma jsme šli už také spát. Ráno byl budíček. Rychle jsme se oblékli a šli na rozcvičku. Následovala snídaně. Po snídani jsme si chvilku hráli než nám vedoucí řekli, že si máme sbalit věci na výlet. Výlet byl na celý den. Na celodenním výletě jsme sbírali vybavení na výrobu kolejí, A když jsme se vraceli zpátky z výletu stavěli jsme se na hřišti. Po návratu na základnu byla večeře. Večerní program byl hraní křížovek a malí zase šli dříve spát a my větší až později. Ráno jsme se vzbudili a šli na snídani. Po snídani jsme si šli zabalit všechny své věci. Beňa nás vzal ještě na chvíli ven na hřiště, kde jsme si hráli. Pak už jen cesta na vlak a zpátky domů.

zapsala Jahoda

Odpoledne jsme se sešli na Masarykově nádraží. Tam jsme nastoupili do vlaku. Vystoupili jsme na zastávce Kralupy nad Vltavou. Potom jsme šli do klubovny. V klubovně jsme si vybalili věci.

zapsala a nakreslila Borůvka

Křížovky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..