KRONIKA: Výlet do Malé Chuchle a divadla (5.+6.11.2016)

Den 1. Výlet do Malé Chuchle

Ráno mě babička odvezla k Lihovaru, kde mě předala Béňovi. S ním a s ostatními jsme nastoupili do tramvaje a jeli na Barrandov. Zde jsme vystoupili a pěšky pokračovali přes pole do lesa.

Než jsme jím došli na lesní hřiště, hráli jsme si hru „Schovej se a nebuď viděn.“
Když jsme na něj dorazili a nasvačili, mohli jsme si chvíli na hřišti pohrát.

Poté jsme se vydali do lesní zoo. Po cestě se nám schovávala modrá skupina. V zoo byla lesní zvířátka a kozy.

Po prohlídce zoo jsme si v lese uvařili v ešusu puding s piškůtkama, na kterém jsme si pochutnali.

Blížil se konec výletu, tak jsme se vydali zpět k autobusu. Na zpáteční cestě byla na zemi poházená papírová zvířátka, která jsme měli posbírat. Při čekání na autobus jsme k jednotlivým zvířátkům přiřazovali co které jí. Autobus nás odvezl za rodiči, kde si mě vyzvedla babička, s kterou jsem jela domů.

Den 2. Divadlo

Odpoledne, když mě babička vzbudila, jsme jeli do divadla. Divadlo se jmenovalo Škola Malého Stromu. Před divadelním představením nám Kocour slíbil, že nás někdy vezme na Strašidla.

V divadle byly kyselé okurky a brusle a indián začal chodit do školy. Když skončilo divadlo, vydali jsme se na cestu k domovu. Domů jsem přijela až za tmy.

Nikolka Šamonilová

Borůvka

6 let

Pomáhala mi máma

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..