KRONIKA: Střediskový sraz – Lanškroun (7.-9.10.2016)

V pátek jsme se sešli na Hlavním nádraží. Počkali jsme, než všichni přišli a pak jsme šli na vlak. Ve vlaku nebyly volná místa, takže jsme stáli v uličce. Jeli jsme asi dvě hodiny. Pak jsme vystoupili z vlaku a přestupovali jsme na další vlak. Tím už jsme jeli jen chvíli. Nakonec jsme dojeli až do Lanškrouna. Šli jsme ještě chvíli pěšky. Nakonec jsme tam přišli vybalili jsme si, Když jsme si vybalili, šli jsme hrát hru. Ta hra se jmenovala molekuly. Po hře jsme šli na konferenci. Na konferenci mluvili o tom, jak se dostat na Mars. Vedoucí nás rozdělili do týmů. Po konferenci měli velcí hru ale my už jsme šli spát. Donutili jsme Beňu, abysme hráli městečko Palermo. Takže jsme ho hráli. Pak nám Beňa vyprávěl pohádku. Po pohádce jsme spali.

Ráno jsme vstali a šli jsme na rozcvičku. Po rozcvičce jsme šli na snídani. Pak jsme hráli hru. Až ta hra skončila, vyráběli jsme přistávací modul. Jakmile jsme to dodělali, byl oběd. Po obědě jsme měli klid. Pak klid skončil a my jsme šli na výlet šli jsme na rozhlednu abysme vyzkoušeli naše přistávací moduly. Přišli jsme z výletu a šli jsme na večeři. Po večeři jsme hráli hru a pak nám řekli, že kdo chce může jít hrát ještě jednu hru ale ven, a ten, kdo nechce, může jít spát. Po hře jsme s Beňou hráli městečko Palermo. Beňa nám pak vyprávěl pohádku. Po pohádce jsme usnuli.

Ráno jsme vstali a sbalili jsme si spacáky. Potom jsme šli na snídani. Po snídani jsme hráli hru. Pak jsme si dobalili a měli jsme oběd. Po obědě jsme si vzali tašky a dali jsme je ven. A šli jsme si pro svačinu na cestu. Potom jsme šli na nástup. Tam bylo vyhodnocení skupinek. Po vyhlášení jsme si vzali batohy a šli jsme na nádraží. Tam jsme čekali chvilku na vlak. Když vlak přijel, nastoupili jsme a jeli. Ale jenom chvilku, protože jsme museli vystoupit. Když jsme vystoupili, jeli jsme jiným vlakem. Tam jsme měli zabraná některá místa. Ale někteří lidé seděli na našich místech. Tvrdili, že je tam posadila průvodčí. Nakonec se to vyřešilo. Když jsme přijeli, vystoupili jsme z vlaku a běželi jsme maminkám a tatínkům naproti, tak skončila výprava.

zapsaly Zuzka + Kačka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..