KRONIKA: Oddílová výprava – Klecany (31.10.-2.11.2014)

Metrem jsme jeli na Kobylisy. Přijeli jsme 31.10.2014 večer do Klecan. Pak jsme šli kousek do klubovny a hráli jsme venku hry, protože jsme nedostali instrukce. Přišli jsme dovnitř a vybalili jsme si, pak jsme měli večeři z domova, a když jsme si šli lehnout a hráli jsme Městečko Palermo.

V sobotu jsme vstali docela brzo a blbli jsme. Pak byla snídaně a šli jsme ven na hry – byli jsme dva týmy a házeli jsme po sobě koule. Po všech hrách jsme si šli vyrábět draky a lampióny. Po vyrábění byl oběd – těstoviny, červená omáčka a sýr. Po obědě jsme šli na výlet, kde jsme pouštěli draky, které jsme si vyrobili. Byli jsme tam až do večera, ale někdo odešel dřív. Když jsme přišli domů, dali jsme si polívku k první večeři a řekli nám, že ještě bude Melounovo a Medvědovo překvapení. Vzali jsme svoje lampionky a šli jsme do altánku, kde jsme je zapálili. Potom jsme hráli hru, která se jmenovala Perníková chaloupka. Kocour byl Ježibaba, která nás chytala, když jsme jí kradli její perníčky (piškoty). Pak jsme si piškoty rozdělili ve dvojici a dali si je na překvapení, což byl puding. Hráli jsme zase Městečko Palermo. Po Městečku Palermu jsme nováčkům rozdali Nováčky a Medvěd přečetl pohádku.

V neděli ráno někdo už nechtěl být v posteli a tak nám vedoucí dovolili, že můžeme jít dolů hrát hry. Přicházelo pořád víc a víc lidí a nakonec jsme se měli jít oblíknout a byla snídaně. Znova jsme venku hráli hry, které jsme hráli včera. Náš tým nejdřív prohrával, ale nakonec jsme vyhráli. Když jsme přišli dovnitř, sbalili jsme si. Potom jsme šli dolů, někteří si dělali Nováčky, další si hráli s gumičkami a já jsem diktoval tuhle kroniku.

nadiktoval Gába, trochu pomáhali Ben a Kajča

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..