Odjezd na tábor a nakládání zavazadel na tábor je v sobotu 13.7.2013 objednaným autobusem od metra Strašnická. Sraz nejpozději v 8.30 na nástupišti autobusů (podchodem od metra), proběhne nakládaní věcí a vybírání níže uvedených dokladů. Pokud bývá dítěti při cestě nevolno, dejte mu kinedryl nebo vhodnou snídani.
Odjíždíme v civilu – se žlutými šátky.
Před odjezdem budeme vybírat:
- list účastníka a prohlášení rodičů o bezinfekčnosti;
- průkaz zdravotní pojišťovny a očkovací průkaz (nebo jeho fotokopii);
- osobní léky (se jménem a návodem k použití);
- kapesné v obálce se jménem max. do 250,- Kč.
Adresa tábora: Skautský tábor 309. oddílu Junáka – Sedlo, pošta Číměř, 378 32 okres Jindřichův Hradec
Návrat z tábora je v sobotu 27.7.2013 v 14.35 hodin na nádraží Praha-Vršovice.
Nedávejte dětem na tábor kuličkové zbraně, repelenty ve spreji a jiné nebezpečné věci! Nedávejte dětem žádné léky (ani vitamíny, paralen, atp.), označené je bude při odjezdu vybírat zdravotník. Dále jsou na táboře vzhledem k jeho náplni nevhodné elektronické hry a příliš cenné věci. U fotoaparátů prosíme zvažte jeho hodnotu pro případ poškození nebo ztráty (za poškození nebo ztrátu nemůžeme ručit), současně zvažte i výši kapesného.
Na tábor prosíme neposílejte balíčky s potravinami a ovocem! Prvním jídlem na táboře bude večeře, dejte dětem balíček na cestu, ale nedávejte jim jídla příliš mnoho.
Návštěvy rodičů v táboře z výchovných a zdravotních důvodů nejsou povoleny.
V případě, že byste si chtěli vyzvednout dítě na táboře před odjezdem, je nutné nám to ohlásit předem.
Případné dotazy: Benjamin Hejda – Beňa, tel. 608 349 486
Ke stažení: