KRONIKA: Výlet do Přelouče (3.-5.5.2013)

V pátek jsme jeli se Sovou, Beňou, Dorkou, Aničkou, Ondrou, Ájou, Lůcou, Léňou a Zuzkou do Přelouče. Spali jsme ve velké místnosti v chatě. Byla kousek od nádraží. Zatopili jsme si. Večer jsme hráli Ducha, Pizzu, Mamma mia. V sobotu jsme šli do lesa na výlet a hledali jsme živá zvířátka, našli jsme jich 27 – žížalu, kočku, psa. K obědu byl párek a bramborová kaše. Odpoledne jsme šli na trampolínu. Večeřeli jsme špagety se sýrem a pak jsme šli ještě jednou na trampolínu. V posteli jsme si povídali. V neděli jsme hráli hry, uklízeli a šli zase skákat. K obědu byla polévka nebo špagety. Na Hlavní nádraží jsme přijeli v 15:15.

zapsala a nakreslila Jasmína

 

Výlet se mi moc líbil. Setkali jsme se na Hlavním nádraží. Moc se mi líbilo, že máme nakreslit zvířata, která uvidíme. Já jsem byla s Aničkou a se Zuzkou a Léňou, ale ty pak odešly a byly spolu. I když se mi stýskalo, tak výlet byl fajn. Když jsme jeli domů, seděli jsme vedle hodné paní. Říkala, že má podobného pejska jako Ejminka, ukázala mi ho na fotce. Moc jsem byla ráda, že vidím maminku.

zapsala a nakreslila Luci M.

 

» Informace k výpravě «

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..