KRONIKA: Výprava do Kralup nad Vltavou (26.-28.3.2010)

Sraz jsme měli na Masarykově nádraží, skoro všichni jsme přišli dřív než jsme měli. Jako poslední přišel Kocour, který přišel na minutu včas. Pak jsme vyrazili. Cesta trvala přibližně půl hodiny. Pak jsme vystoupili z vlaku, a šli jsme cca. 8 min. než jsme dorazili na místo. V sobotu ráno se při naší smůle se Kocour koukl na notebok. Byli jsme nuceni jít na turistický závod. A v neděli jsme jeli domů.

zapsal Had&Krab

Kocourova poznámka:

Na turistický závod jsem se koukl už před výpravou, proto jsme v pátek večer mohli na notebooku trénovat některé úkoly. Klukům se na závod nejdříve moc nechtělo, ale před startem se někteří nemohli ani dočkat. Alespoň si vyzkoušeli něco nového. Původně jsme plánovali v sobotu odpoledne krátký výlet do Nelahozevsi. Ale protože se skauti zdrželi s obědem, zašli jsme jen na vyhlídku nad Kralupy a pak kolem řeky domů. Po večeři se hrálo na kytaru a potom honem do spacáku. V neděli před obědem se ještě stihlo dojít si zahrát s místníma dětma vybíjenou.

» Informace k výpravě «

Ještěrka dobíhá do cíleHad už je také skoro v cíliKrab odpočívá po závoduPohled na Kralupy

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..